Laipni lūdzam Pasta Berruto ģimenē!

Italpasta ir daļa no senas, lielas, laimīgas, darbīgas un neticami talantīgas itāļu ģimenes. Pasaule mūs pazīst kā Pasta Berruto ģimeni. Italpasta ir vairākus gadsimtus senu prasmju, recepšu, zināšanu un kulinārijas noslēpumu rezultāts. 

1881.

Sākums izcilam stāstam par pastu un ģimeni!

Jā, pirms diviem gadsimtiem Itālijā jau darbojās trīs mazas pastas fabrikas. Pilnīgs roku darbs! Sākums izcilībai. Mūsu ģimenei liktenīga veiksme – vismaz viena no šīm fabrikām piederēja mūsu senčiem. 

1922.

Lietas aiziet rūkdamas!

Berruto ģimene kļūst par lielu dzirnavu īpašnieku Chieri pilsētā – un nu jau var teikt, ka lietas sāk griezties rūkdamas. Līdz pilnībai tiek izstrādāta cieto kviešu miltu (durum) malšanas tehnoloģijas. Bez cieto kviešu miltiem pasta nav īsta pasta!

1930.

Itāļi zina, kā pagatavot konkurētspējīgu pastu!

Kāds itālis vārdā Renato Arighi pilsētā Carmagnola iedarbināja savu pastas fabriku. Apgriezieni, kvalitāte un ļoti labs mārketings palīdz viņam ielauzties un noturēties prasīgajā Amerikas tirgū, kur konkurentu netrūkst. 

1959.

Zīmola dzimšana itāliski kaislīgā gaisotnē!

Berruto ģimene tiekas stratēģiski svarīgā sanāksmē un, cieto kviešu miltiem putot un kaislībām virmojot, pieņem lēmumu likt kopā visas savas zināšanas un pieredzi, turpmāk visu savu produkciju pārdodot ar Italpasta zīmolu. 

1986.

Berruto un Arighi apvieno spēkus! 

Berruto ģimene nekad neapstājas! Notiek vēsturisks darījums, un Berruto pārņem savā kontrolē lielu daļu Renato Arighi biznesa un fabrikas. Dubults spēks! Jau tuvākajā nākotnē redzams, ka šis lēmums, apvienot spēkus ved uz īstiem panākumiem. 

2004.

Italpasta un Arighi kļūst par Pasta Berruto ģimenes locekļiem!

Berruto ģimene pilnībā pārņem Arighi. Līdzās nostājas divi spēcīgi zīmoli: Arighi un Italpasta. Gadsimtiem sena pieredze, zināšanas un ģimenes gars ļauj pasaulei piedāvāt izcilu, visdažādāko formu pastu visaugstākajā kvalitātē. Kļūstot par daļu no multinacionāla holdinga Webcor Group, Pasta Berruto ar saviem zīmoliem Arighi un Italpasta vēl vairāk nostiprina pozīcijas pasaules tirgū. 

2014.

Ambīcijas aug un ģimenes gars pāri visam!

Berruto ģimenes vakariņās, sanāksmēs un fabrikās rodas neprātīgi ambiciozs biznesa plāns, kura īstenošana notiek joprojām. Notiek paplašināšanās visdažādākajās jomās un veidos. Globāli plāni, globāli panākumi, bet ziniet, kas ir galvenais? 

Ģimenes gars. Jau vairākus gadsimtus Berruto ģimene turas kopā, atceras savus senčus, turas pie ģimenes tradīcijām un, cik vien bieži iespējams, vakariņo kopā. 

Ģimene ir svarīgākais.