Pilngraudu pasta – garšīgi un veselīgi

Ir ļoti daudz iemeslu, kādēļ pilngraudu produktiem vajadzētu būt katra cilvēka ēdienkartē. Tie ir bagāti ar šķiedrvielām, kā arī daudzām citām vērtīgām vielām. Pilngraudu produktiem ir lielāka bioloģiskā vērtība. Tie palīdz kontrolēt cukura līmeni asinīs un ir noderīgi 2. tipa diabēta profilaksei. Pilngraudu produktiem ir būtiska loma diētās, kuru mērķis ir stiprināt sirdi un novērst vēža veidošanos.

Italpasta pilngraudu makaroni ir garšīgi un veselīgi – gatavoti no pilngraudu cieto kviešu miltiem.

  • Italpasta pilngraudu Spaghetti ir tradicionāla pasta, kuras forma un recepte tiek nodota no paaudzes paaudzē; to nemaina ne laiks, ne paradumi, ne gatavošanas stils. Vāri 8 minūtes un pasniedz ar dārzeņiem, gaļu, jūras veltēm un dažādām mērcēm.
  • Italpasta pilngraudu Penne rigate grandi ir universāli makaroni. Tie der gan vienkāršai maltītei ar draugiem un ikdienišķām ēdienreizēm ģimenes lokā, gan kādam īpašākam gadījumam, kad tos var pasniegti kopā ar kādu izsmalcinātāku mērci vai bagātīgām sastāvdaļām.
  • Italpasta pilngraudu Fusilli makaroni to spirālveida formas dēļ lieliski sader ar visdažādākajām mērcēm un garšvielām, kā arī salātos. Kopā veidojas īsta garšu harmonija.
Pilngraudu pasta

Citi notikumi