Laipni lūdzam Pasta Berruto ģimenē!

Italpasta ir daļa no senas, lielas, laimīgas, darbīgas un neticami talantīgas itāļu ģimenes. Pasaule mūs pazīst kā Pasta Berruto ģimeni, un Italpasta ir viens no mūsu lepnumiem. Šī zīmola pasta ir vairākus gadsimtus senu prasmju, recepšu, zināšanu un kulinārijas noslēpumu rezultāts. Un šie gadsimti bijuši neprātīgi aizraujoši!

1881

Jā, pirms diviem gadsimtiem Itālijā jau darbojās trīs mazas pastas fabrikas. Pilnīgs roku darbs! Sākums izcilībai. Mūsu ģimenei liktenīga veiksme – vismaz viena no šīm fabrikām piederēja mūsu senčiem.

1922

Berruto ģimene kļūst par lielu dzirnavu īpašnieku Chieri pilsētā – un nu jau var teikt, ka lietas sāk griezties rūkdamas. Līdz pilnībai tiek izstrādāta cieto kviešu miltu (durum) malšanas tehnoloģijas. Bez durum miltiem pasta nav īsta pasta!

1930

Kāds itālis vārdā Renato Arighi pilsētā Carmagnola iedarbināja savu pastas fabriku. Apgriezieni, kvalitāte un ļoti labs mārketings palīdz viņam ielauzties un noturēties ļoti prasīgajā un sarežģītajā Amerikas tirgū, kur konkurentu nerūkst.

1959

Berruto ģimene tiekas stratēģiski svarīgā sanāksmē un, durum miltiem putot, pieņem lēmumu likt kopā visas savas zināšanas un pieredzi, turpmāk visu savu produkciju pārdodot ar Italpasta zīmolu.

1986

Berruto ģimene nekad neapstājas! Notiek vēsturisks darījums, un Berruto pārņem savā kontrolē lielu daļu Renato Arighi biznesu un fabrikas. Dubults spēks! Jau tuvākajā nākotnē redzams, ka šis lēmums apvienot spēkus ved uz īstiem panākumiem.

2004

Berruto ģimene pilnībā pārņem Arighi. Līdzās nostājas divi spēcīgi zīmoli: Arighi un Italpasta. Gadsimtiem sena pieredze, zināšanas un ģimenes gars ļauj pasaulei piedāvāt izcilu visdažādāko formu pastu visaugstākajā kvalitātē. Kļūstot par daļu no multinacionālā holdinga Webcor Group, Pasta Berruto ar saviem zīmoliem Arighi un Italpasta vēl vairāk nostiprina pozīcijas pasaules tirgū.

2014

Berruto ģimene neguļ ne uz pasta, ne uz lauriem. Tiek radīts neprātīgi ambiciozs biznesa plāns, kura īstenošana notiek joprojām. Notiek paplašināšanās visdažādākajās jomās un veidos. Globāli plāni, globāli panākumi, bet, ziniet, kas ir galvenais? Ģimenes gars. Jau vairākus gadsimtus Berruto ģimene turas kopā, atceras savus senčus, turas pie ģimenes tradīcijām un, cik vien bieži iespējams, vakariņo kopā. Ģimene ir svarīgākais. Viss pārējais jau ir vienkārši darbs, veiksme un likumsakarības.

Berruto Family

Citi notikumi